Kategoriler
Kişisel Bakım

Yeni Trend 2017 Oje Modelleri

Ojeler tırnaklarımızı sürdüğümüz ve genel hoşliğimizi tamamlayıcı başlıca nedenlerden biridir. Her tarzda farklılık oldukça önemli olduğu gibi, ojeler üzerinde de farklı dizaynlar ve modeller kullanmak daha göz alıcı bir görünüme kavuşmamızı sağlar.

Günümüzde sıradan tek renk ojelerden çok, tırnak üzerinde belirli bir prosedür yaparak farklı model ve dizayn kullanılarak yapılan oje modelleri ön plana çıktı. Etrafınızda ve sosyal medyada bu tarz dizaynları sık sık görmeye başladığınızdan eminim. Bu yazımızda sizlere farklı oje modellerinden kolay ve basit olanların yapılışını göstereceğim. Seçtiğim modeller oje dizaynları arasında en fazla beğendiklerim ve en fazla tercih edilenler olarak değerlendirilmiş dizaynlar olacak.

oje dizaynları

Bu dizaynlar baştan size uğraştırıcı gelebilir, ama birkaç denemeden sonra elinizin alıştığını ve size son derece basit geldiğini farkedebilirsiniz. Tırnaklarınıza hayranlıkla bakacak diğer kişileri de göz önünde bulundurduğunuzda boşa bir uğraş gibi görünmeyecektir.

Önemli not: Oje dizaynları uygulamak kuşkusuz tırnaklarınıza ayrı bir hava katacaktır. Fakat tırnak ve el bakımınızı katiyen ihmal etmeyiniz. Güzel görünmenin başlıca sırlarından biri bakımlı olmaktır. Günlük bakımlarınızı katiyen ihmal etmeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir